Teraz jest 17 paź 2017, 17:19

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10899 ]  idź do strony:  1, 2, 3, 4, 5 ... 779  Następna strona
Postępowanie kwalifikacyjne 
Autor Treść postu
Znawca
Własny awatar

REJESTRACJA14 gru 2006, 19:02

POSTY        118
Post Postępowanie kwalifikacyjne
Witam serdecznie.
Czy ktoś przystępuje w tym roku do postępowania kwalifikacyjnego.
Bo termin już ustalony na 21.06.2008
Chyba czas wziąć się do nauki  :blink:

Ostatnio edytowano 08 lip 2009, 17:39 przez Nadir, łącznie edytowano 2 razy

emotki

14 kwi 2008, 18:49
Zaawansowany

REJESTRACJA08 sty 2008, 19:41

POSTY        34

Witam serdecznie czy ktoś przystępuje w tym roku do postępowania kwalifikacyjnego. Bo termin już ustalony na 21.06.2008 Chyba czas wziąć się do nauki :blink:

Ja przystępuje. Nie wiem ilu jest chętnych. Słyszałem że jest 1000 miejsc do zdania. Lecz sądząc po roku 2007 to wątpię w to bardzo aby liczba zdających przekroczyła limit. Choć powstały pewne zmiany i ilośc punktów jest mniejsza do zdobycia. Tak że ktow wie, kto wie.  :piwo:

14 kwi 2008, 20:29
Amator
Własny awatar

REJESTRACJA02 lip 2007, 08:58

POSTY        21

14 kwi 2008, 21:41
Znawca

REJESTRACJA25 wrz 2006, 07:21

POSTY        204

Witam serdecznie czy ktoś przystępuje w tym roku do postępowania kwalifikacyjnego. Bo termin już ustalony na 21.06.2008 Chyba czas wziąć się do nauki :blink:

Ja przystępuję choć nie znam jeszcze zakresu tematycznego pytań. Wiem tylko od moich poprzedników, że specjalistyczna wiedza nie jest tu koniecznym kryterium tylko umiejętności ogólne, w tym psycho-fizyczne.

15 kwi 2008, 06:56
Site Admin

REJESTRACJA21 paź 2006, 20:09

POSTY        6681

LOKALIZACJATriCity

O co chodzi z tymi punktami?

Im więcej punktów, tym lepiej ;)

15 kwi 2008, 07:15
Amator
Własny awatar

REJESTRACJA02 lip 2007, 08:58

POSTY        21
To wiem, ale co oznacza, że "Choć powstały pewne zmiany i ilośc punktów jest mniejsza do zdobycia"?? napisane przez Sprocketa

15 kwi 2008, 08:53
Znawca
Własny awatar

POSTY        118
W kewstii zdobycia minimalnej liczby punktów to chyba sie nic nie zmieniło. Sprawdzałem w rozporządzeniu i jedyne co uległo od zeszłego roku zmianie to dodanie innych rodzajów certyfikatów potwierdzających znajomośc języka. A co do pytań z wiedzy to moim zdaniem były raczej trudne, bo obejmujące bardzo szeroki zakres tematyczny. Dlatego w tym roku trzeba już zasiąść do nauki co wszystkim polecam  :D

15 kwi 2008, 18:30
Amator
Własny awatar

REJESTRACJA09 gru 2007, 20:50

POSTY        27
Ja też przystępuję do tego egzaminu (wreszcie się zdecydowałam), limit miejsc to 1000 osób (w poprzednim zdało ok. 159), formuła egzaminu nie zmieniła się od tej obowiązującej w poprzednim roku, ja już się uczę, ponieważ uważam, że nie jest to prosty egzamin.

19 kwi 2008, 08:43
Zaawansowany
Własny awatar

REJESTRACJA06 sty 2008, 11:25

POSTY        45

Ja też przystępuję do tego egzaminu (wreszcie się zdecydowałam), limit miejsc to 1000 osób (w poprzednim zdało ok. 159), formuła egzaminu nie zmieniła się od tej obowiązującej w poprzednim roku, ja już się uczę, ponieważ uważam, że nie jest to prosty egzamin.

Gratuluję decyzji. Ja też zmobilizowałam się i od listopada 2006r jestem urzędnikiem sc. Dostaję dodatek i nie jest to suma do pogardzenia. Nie łudź się jednak, że mianowanie otworzy Ci drogę do kariery. Karierę w sc robią wyłącznie "swoi". Awanse na wyższe stanowiska zarezerwowane są dla kolesiów. Bywa również i tak, że urzędników sc degraduje się, żeby zrobić miejsce dla nich.
Pozdrawiam, trzymam kciuki. Egzamin jest trudny, ale możliwy do zaliczenia i tej satysfakcji nikt nie odbierze.

20 kwi 2008, 10:54
Amator
Własny awatar

REJESTRACJA12 lip 2007, 18:20

POSTY        15
Witam, ja w zeszłym roku po raz pierwszy podchodziłem do egzaminu ale niestety z wynikiem negatywnym. Zaliczyłem test wiedzy i test zdolności kierowniczych na ponad 60 % ale niestety poległem na teście umiejętności ( tzn. na inteligencję).  Mam pytanie do osób które zdały egzamin z wynikiem pozytywnym a zwłaszcza do tych co zdali w 2007.  W teście umiejętności w 2007 roku były jako ostatnie zadania z treścią na podstawie których uzupełniało się różne tabelki danym z treści czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć podobne zadania ?

20 kwi 2008, 11:59
Moderator

REJESTRACJA20 paź 2006, 18:37

POSTY        1008

W teście umiejętności w 2007 roku były jako ostatnie zadania z treścią na podstawie których uzupełniało się różne tabelki danym z treści czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć podobne zadania ?

Spróbuj poszukać w antykwariatach książki "Rozkosze łamania głowy" Lecha Pijanowskiego wyd. ISKRY Warszawa 1972.
Tam są podobne zadania, z opisem jak się do tego zabrać.

20 kwi 2008, 14:00
Znawca
Własny awatar

POSTY        118
Mi z kolei w tamtym roku zabrakło 2 punkty z wiedzy ale z umiejętności zdałem. Moim zdaniem powinieneś raczej poszperać w zadaniach z matematyki dla gimnazjum/liceum. Powodzenia i owocnego uczenia.

20 kwi 2008, 16:44
Amator
Własny awatar

REJESTRACJA14 lut 2008, 18:21

POSTY        26
Życzę powodzenia na egzaminie. Ja już mam go za sobą - jestem urzędnikiem sc. Jeśli zdacie i dostaniecie mianowanie musicie liczyć się z tym, że niektórzy nie będą mogli znieść tego, że macie dodatek (a przecież nie robicie nic więcej niż inni!). "Wycieczki"  na skargę do dyrekcji, tych którym się nie udało zdać lub nawet nie spróbowali zdać, są u nas na porządku dziennym. Już nie mówiąc o tym co się dzieje, jesli ktoś mógły awansować na następny stopień....
To taka łyżka dziegciu....
Mimo wszystko życzę powodzenia. Może jeśli będzie nas więcej, to zaczną nas traktować normalnie.
Pozdrawiam

20 kwi 2008, 20:01
Nowicjusz
Własny awatar

REJESTRACJA18 kwi 2008, 09:56

POSTY        1
gdzie można znaleźć zestaw pytań, choćby podobnych, które pojawiają się w pierwszej części egzaminu (postępowanie w służbie cywilnej) typu pies ma się tak do kota jak inspektor do ...:) oraz inne zagadnienia z tej części..
a druga prośba to z testu wiedzy inf. dotyczące zarządzania i organizacji - czy jest to w książkach? jeśli tak to jakich :)
Z góry dziękuję..

20 kwi 2008, 20:14
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10899 ]  idź do strony:  1, 2, 3, 4, 5 ... 779  Następna strona