Teraz jest 24 lis 2017, 02:57

Ten tematjest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 850 ]  idź do strony:  Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Następna strona
Planowane podwyżki we wrześniu 2017 
Autor Treść postu
Zaawansowany

REJESTRACJA06 maja 2016, 13:40

POSTY        44
Post Re: Planowane podwyżki we wrześniu 2017
Skarbeczek2                    

W IAS W-wa też cisza,  kiedyś ktoś pisał że każdy z pracowników we wszystkich IAS miał  być zapoznany do końca października ale ktoś gdzieś słyszał na korytarzach i sprawa się rozmyła  :zly1:

Ja to napisałem bo tak powiedział mój kierownik. To nie była plotka korytarzowa. Takiej bym nie napisał, no bo po co...
Niestety, później odwołano spotkanie DIAS w ZZ i to co napisałem straciło na aktualności :unsure:
C'est la vie...  :lol:

Chociaż mam plotkę, którą mogę się z Wami podzielić. Podobno rządzący dobrze wiedzą o naszym wk...wie i nie chcą dopuścić do akcji protestacyjnej więc, tak jak napisano wyżej, wypłata może nastąpić w Wa-wie do końca listopada.
Czego Państwu i sobie życzę.  3mmsie--

14 lis 2017, 13:45
Zaawansowany
Własny awatar

REJESTRACJA12 maja 2017, 10:41

POSTY        35
dzodzo                    

IAS SZCZECIN - dzisiaj się dowiedzieliśmy ,że izba nie ma pieniędzy i nie będzie bonów świątecznych , to ja się pytam gdzie są te pieniądze ,skoro dostaliśmy "podwyżki" a zarobki mniejsze niż w poprzednim roku. Rzadko się udzielam na tym forum, ale to co się teraz dzieje , to istna paranoja. <_<

Dzisiaj się dowiedzieliście? Przecież to wynika z regulaminu. Tzn nas powiadomiły związki zawodowe jak były rozmowy o socjalu w Izbie. Kasa na Święta poszła na gruszke (100zl więcej) i drugie 100 na pożyczki. A w tamtym roku bon był wysoki bo ponad 5 stów z uwagi na wejście KAS i wyczyszczali kasę do zera na poziomie izby.

14 lis 2017, 13:52
Zaawansowany

REJESTRACJA16 cze 2009, 07:20

POSTY        71
marus007                    

IAS Opole pomimo zwartościowania cisza. Wartościowanie takie dobre że wszyscy skaczą sobie do gardeł nawet o 0.1. Pewnie będzie wartościowanie III. Dajcie spokój to już żarty. Ja tam chcę być Dolnoślązakiem. Proszę włączyć "opolszczyznę"do Wrocławia.

Też chcę na Dolny Śląsk. Proszę o włączenie Lublina do tamtejszej izby  :rolleyes:

A o braku kasy na święta z ZFŚS wiemy już od dawna, mało tego, grusza będzie mocno okrojona, bo ma nie być na współmałżonków i po części na dzieci. Jest lepiej  :zygi:

14 lis 2017, 13:54
Zaawansowany

REJESTRACJA29 paź 2015, 19:14

POSTY        69
spokoluz                    

Skarbeczek2                    

W IAS W-wa też cisza,  kiedyś ktoś pisał że każdy z pracowników we wszystkich IAS miał  być zapoznany do końca października ale ktoś gdzieś słyszał na korytarzach i sprawa się rozmyła  :zly1:

Ja to napisałem bo tak powiedział mój kierownik. To nie była plotka korytarzowa. Takiej bym nie napisał, no bo po co...
Niestety, później odwołano spotkanie DIAS w ZZ i to co napisałem straciło na aktualności :unsure:
C'est la vie...  :lol:

Chociaż mam plotkę, którą mogę się z Wami podzielić. Podobno rządzący dobrze wiedzą o naszym wk...wie i nie chcą dopuścić do akcji protestacyjnej więc, tak jak napisano wyżej, wypłata może nastąpić w Wa-wie do końca listopada.
Czego Państwu i sobie życzę.  3mmsie--

Ja też słyszałem taką plotkę i też życzę Państwu i sobie wypłaty do końca listopada, tylko że patrząc na to, jak to się wszystko w IAS Warszawa maśli, to nie chce mi się w tę plotkę wierzyć. Żeby wypłacić te pieniądze, to trzeba by wpierw dojść do porozumienia w sprawie ich podziału, a to do tej pory nie nastąpiło i nic nie zapowiada, żeby miało w najbliższym czasie nastąpić. Wie ktoś może, na kiedy planowane jest spotkanie ZZ z DIAS Warszawa?

14 lis 2017, 15:26
Początkujący
Własny awatar

REJESTRACJA22 maja 2017, 16:52

POSTY        5
Spotkanie jest w czwartek

14 lis 2017, 16:30
Zaawansowany

REJESTRACJA18 kwi 2016, 11:00

POSTY        62
Wodnik15                    

Spotkanie jest w czwartek

To ustalenia będą na intranecie jak we Wrocławiu? No ciekawe B)))

14 lis 2017, 19:31
Amator

REJESTRACJA25 paź 2006, 19:38

POSTY        28
ZZ porozumiały się tylko pytanie czy DIAS zgadza się na te ustalenia? Spotkanie ZZ z DIAS zaplanowane na 16.11.

15 lis 2017, 08:52
Zaawansowany

REJESTRACJA29 paź 2015, 19:14

POSTY        69
natalie                    

ZZ porozumiały się tylko pytanie czy DIAS zgadza się na te ustalenia? Spotkanie ZZ z DIAS zaplanowane na 16.11.

Porozumiały się? Wypracowały wspólne stanowisko co do zasad podziału kasy? Jeśli znasz szczegóły to podziel się nimi  :rolleyes:

15 lis 2017, 09:02
Amator
Własny awatar

REJESTRACJA29 wrz 2014, 18:23

POSTY        10
IAS Katowice - "Naczelnik Wydziału Płac informuje, że wyrównania wynagrodzeń za wrzesień i październik zostaną wypłacone 17 listopada 2017 roku." (informacja z Intranetu)

15 lis 2017, 10:16
Amator

REJESTRACJA04 maja 2016, 10:06

POSTY        26
W IAS Katowice na intranecie pojawiły się już konkretne kwoty wyrównań za IX i X  2017.
Duży szum na korytarzach urzędowych pt: Komu dali, komu nie itp :/ ogólnie większość niezadowolona...

15 lis 2017, 13:41
Zaawansowany

REJESTRACJA18 kwi 2016, 11:00

POSTY        62
zygzak1980                    

W IAS Katowice na intranecie pojawiły się już konkretne kwoty wyrównań za IX i X  2017.
Duży szum na korytarzach urzędowych pt: Komu dali, komu nie itp :/ ogólnie większość niezadowolona...

I jak to wyszło?  Jakieś szczegóły?

15 lis 2017, 14:09
Znawca

REJESTRACJA23 paź 2006, 19:19

POSTY        249
A co z IAS Rzeszów? Ponoć nadal trwają negocjacje.

15 lis 2017, 14:34
Początkujący

REJESTRACJA03 lis 2017, 14:10

POSTY        6

LOKALIZACJAŚląsk
zygzak1980                    

Dali wyłącznie za staż pracy  :zygi:

15 lis 2017, 14:54
Site Admin

REJESTRACJA21 paź 2006, 19:09

POSTY        6754

LOKALIZACJATriCity
skarb111                    

zygzak1980                    

I jak to wyszło?  Jakieś szczegóły?

Adresy stron intranetowych: http://portal-*.mf.gov.pl/ias/
* skrót od Izby, np. mz, pm, ds, itd.
Dostępne wyłącznie w sieci MF.

15 lis 2017, 18:02
Ten tematjest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 850 ]  idź do strony:  Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Następna strona