LOGO GŁÓWNE - www.skarbowcy.pl
Po co kłamać, skoro wystarczy mówić prawdę, żeby nam nie wierzono.            
Guy de Maupassant
 

MENU GŁÓWNE

LOGOWANIE

POPULARNE ARTYKUŁY

ARCHIWALNE ARTYKUŁY

ARTYKUŁY


Tego o byłym dyrektorze UKS Kraków nie wiedzieliście...

Był związkowcem "S", dyrektorem UKS Kraków, zasiadał w komisji ds. doradztwa podatkowego (w ten sposób dostał tytuł doradcy..), był nawet społecznikiem (przewodniczący Komisji Rewizyjnej stowarzyszenia SIEMACHA, które mogło być kontrolowane przez... UKS Kraków), buduje teraz Trasę Łagiewnicką, a tu proszę - pełnił nawet funkcję kuratora spadku - kamienicy w Krakowie). Człowiek wielu talentów. Czego jeszcze dowiemy się o naszym byłym koledze?

 

Duchy straszą w kamienicach

 

Zbigniew Bartuś

 

Dziennik Polski 24

 

  • 1

 

Zgłosili się do mnie lokatorzy kamienicy przy ulicy Sebastiana w Krakowie. W proces przywracania tego majątku przedwojennej rodzinie zaangażowali się m.in. biznesmeni znani z odzyskiwania innych kamienic w Polsce - Artur Bobrowski (zeznając jako świadek przed komisją reprywatyzacyjną w Warszawie poprosił o utajnienie swojego wizerunku) i Marek Lesman, a także Mariusz Piątkowski, były dyrektor Urzędu Kontroli Skarbowej w Krakowie, obecnie prezes spółki Trasa Łagiewnicka (był przez jakiś czas kuratorem spadku). Co zrodziło podejrzenia lokatorów.

Cały artykuł tu:

http://www.dziennikpolski24.pl/magazyny/a/duchy-strasza-w-kamienicach,12639378/

        LINK DO ARTYKUŁU


        Dodane przez: radny | Wyświetleń: 10461  | Drukuj  | Poleć znajomemu
KOMENTARZE (11)

wandalin03-11-2017 (17:06)
 Jednym słowem "ZARADNY CZŁOWIEK" bez względu na pochodzenie i opcję polityczną.
 
pare03-11-2017 (17:43)
 I taki był wśród nas? Mam pytanie, czy te wszystkie artykuły o podwójnej moralności osób związanych ze skarbowością, których ostatnio coraz więcej w necie, mają za zadanie jedynie oczyścić środowisko i pokazać efektywność działania służb d/s oczyszczania życia publicznego, czy raczej zepsuć nasz wizerunek i definitywnie nastawić społeczeństwo przeciwko nam? Bo jakoś tak coraz bliżej wyborów, a wyborcom, zwłaszcza tym myślącym wg schematów (urzędas to leń, krwiopijca i łapówkarz) trzeba się przypodobać?
 
gyokuro04-11-2017 (13:07)
 A jak awansował na dyrektora UKS? Pracował zaczynając od referendarza czy starszego komisarza, czy przywieziony w teczce?
 
grzmil05-11-2017 (20:28)
 Piątkowski, Parafianowicz, Trzebinia. A teraz to. Ciekawe rzeczy się dzieją.
 
nadir05-11-2017 (22:06)
 Pare, może tylko dotąd były ukrywane w bagnie, a dopiero teraz z niego wypływają?
Podobnie jak z mnóstwem innych spraw, w innych dziedzinach. Z wyłudzeniami VAT na czele. Czy "dziką prywatyzacją". Jak się okazuje nie tylko w Warszawie.
 
pare06-11-2017 (17:07)
 Nadir, może i racja. Tyram już szmat czasu w skarbowości, ale do głowy mi nigdy nie przyszło, żeby kręcić takie lody (albo jakieś inne). I daj Bóg - niech tak pozostanie. Ale dziwnie się czuję, czytając takie newsy. To jest jak uczciwość w wilkowyjskiej Polskiej Partii Uczciwości
 
awak06-11-2017 (17:27)
 A może napiszmy coś o obecnych dyrektorach KAS, oczywiście nie o wszystkich, co firmy wykonujące inwestycje budowy urzędu kontroli skarbowej były jednocześnie wykonawcami prywatnego budynku mieszkalnego. I znów po długiej nieobecności i zmianie barw partyjnych powrócili do władzy w skarbowości. Czy to jest etyczne?
 
inspektor06-11-2017 (17:34)
 To napisz, skoro wiesz.
 
awista10-11-2017 (07:10)
 gyokuro: A jak awansował na dyrektora UKS? Pracował zaczynając od referendarza czy starszego komisarza, czy przywieziony w teczce?

Podobno karierę zrobił w UKS po bożemu czyli od pucybuta. Dwukrotnie z poparcia S był dyrektorem. W 2007 r. się mu odmieniło i poparło go PO. Obecnie prezesuje w miejskiej spółce.
A teraz czytam, że Jacek Gryga popierany przez PO dyr. oddziału GDDKiA w Krakowie w latach 2008-2015, rok temu został zcą dyr. centrali GDDKiA a od wczoraj jest p.o. dyr. całej GDDKiA. Czyli nie tylko w MF są możliwe takie sytuacje .
 
kasia0519-11-2017 (20:25)
 Przede wszystkim zachowywał się jak ostatnia kanalia. Pracownicę której mąż zginął, zwolnił bez skrupułów pozostawiając bez środkòw do życia. W Siemacha też nieźle sobie radził korzystając z wycieczek do USA. PO prostu, hulaj dusza, piekła nie ma. Mam nadzieję że min. Ziobro dobierze się tej kana.ii do d.py. Jak kto zechce to niech posłucha wywiadu prof.Modzelewskiego na stronie WNET. pl. Wypowiada się my. in. Jakie znaczenie dowodowe w postępowaniu ma JPK, czyli żadne.k
 

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkowicy mogą dodawać komentarze.

KRAJOWA SEKCJA PRACOWNIKÓW SKARBOWYCH NSZZ „Solidarność
26-600 Radom ul.Traugutta 52

DANE KONTAKTOWE