LOGO GŁÓWNE - www.skarbowcy.pl
Polityka to sztuka zdobywania głosów biednych i pieniędzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi.             
Walter Anderson
 

MENU GŁÓWNE

LOGOWANIE

POPULARNE ARTYKUŁY

ARCHIWALNE ARTYKUŁY

ARTYKUŁY


Przepracowany minister?

Obejrzyjcie wystąpienie Ministra Andrzeja Parafianowicza w trakcie odpowiedzi na pytania poselskie w sprawie szykanowania związkowców. Naprawdę warto.

 

Minister (dość czerwony na twarzy) chrypi, wory pod oczami (to na pewno skutek ślęczenia nad papierami, pisania nowych wspaniałych wytycznych w sprawie mierników czy projektów e-podatków?), ciężko dyszy, co rusz chwyta się za nos, nie może składnie przeczytać tego, co mu napisano na kartkach i duka, jakby dopiero poznawał tajniki języka polskiego…

Niepokoi nas stan Pana Ministra. Jest nam prawie jak ojciec. Dba o nas, jak nikt przedtem, co (prawie) każdy może na własnym przykładzie potwierdzić…


Plik z wystąpieniem Ministra do pobrania tu: http://www.skarbowcy.pl/blaster/obrazki/parafian.zip        Dodane przez: radny | Wyświetleń: 514913  | Drukuj  | Poleć znajomemu
KOMENTARZE (8)

szczyrbol19-09-2012 (17:17)
 Czy któryś z wiceministrów ma w MF ksywkę "promil"?
 
maro19-09-2012 (17:23)
 Szanowny Pani Minister zakończył wskazując cyt. "Jednocześnie chciałbym zwrócić uwagę, że w roku 2011 rozwiązano umowę o pracę z różnych przyczyn odejście na emeryturę, z powodów dyscyplinarnych, przeniesienia z prawie tysiącem pracowników. (Dzwonek) Tak że wydaje się, iż jeśli mówimy, że w ciągu półtora roku rozwiązano umowę z 14 funkcyjnymi i niefunkcyjnymi przedstawicielami związków zawodowych, to nie jest to, jak sugerowała pani poseł, jakaś zorganizowana akcja."

Przejście na emeryturę, przeniesienie - a to dobre. Tylko że pytanie zasadnicze brzmi: ile było wszystkich zwolnień w trybie wypowiedzenia dyscyplinarnego i jaka ich część dotyczyła związkowców.
 
badman20-09-2012 (22:55)
 "w roku 2011 rozwiązano umowę o pracę z różnych przyczyn odejście na emeryturę, z powodów dyscyplinarnych, przeniesienia z prawie tysiącem pracowników. (Dzwonek) Tak że wydaje się"

Wydaje się.

A ilu jeszcze odeszło z powodu zgonów?
 
kominiarz22-09-2012 (20:51)
 Faktycznie. Musi być przepracowany.
Bo czym innym to wytłumaczyć?

 
figa25-09-2012 (11:21)
 Mam nadzieję że i z tym dziadem ktoś w końcu rozwiąże umowę i to na zawsze! Pora żeby odszedł w niebyt!
 
ispec01-07-2013 (15:20)
 U mnie się ten plik nie otwiera - dla Windowsa to "typ pliku nieznany"
 
inspektor01-07-2013 (18:56)
 Nie otwiera się dlaczego? Nie chce się rozpakować (to jest plik skompresowany - "zip")? Czy po rozpakowaniu nie chce się uruchomić?
W pierwszym przypadku trzeba ściągnąć program do kompresji (na przykład darmowy 7-zip, choćby stąd: http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/kompresory_archiwizery/7-Zip.html ), w drugim ściągnąć kodeki video lub program do odtwarzania video z kodekami - na przykład darmowy VLC media player - na przykład stąd: http://www.dobreprogramy.pl/VLC-media-player,Program,Windows,13060.html ).
Zainstalować i napawać się spektaklem z GIKS w roli głównej.
 
badman01-07-2013 (21:28)
 i napawać się


spektaklem


 
zakopianka26-09-2013 (21:39)
 Ale kłamie. Pocieranie ręką nosa w sposób nerwowy oznacza, że facet kłamie.
W naszym urzędzie są dwa związki zawodowe. Jeden jest przeciw, drugi przyjazny NUS. U nas też zwolnili związkowca. Wygrał w sądzie i przywrócono go do pracy a na drugi dzień dostał ponowne wypowiedzenie. Wiecie dlaczego go zwolnili? bo znał przepisy lepiej niż NUS. Teraz taki "przedstawiciel prawa" zasiada w IS w Warszawie. Tylko patrzeć jak z warszawką zrobi "porządek".
A pro po Parafiana - popuchnięte oczy i twarz ma po wódzie. Pije i napić się nie może. Najlepiej cytrynówkę w Zakopanem. Ot i cała prawda.
 

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkowicy mogą dodawać komentarze.

KRAJOWA SEKCJA PRACOWNIKÓW SKARBOWYCH NSZZ „Solidarność
26-600 Radom ul.Traugutta 52

DANE KONTAKTOWE